آموزش پیرایش مردانه درجه 2 :

آموزش آرایشگری طبق استاندارد سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به دو سطح پیرایش مردانه درجه 2 و پیرایش مردانه درجه 1 تقسیم بندی شده است ، و آقایان متقاضی جهت ورود به رشته مراقبت زیبایی آرایش و پیرایش ابتدا لازم هست رشته پیرایش مردانه درجه 2  را گذرانده و بعد از آن اگر تمایل به آموزش موارد مربوط به درجه 1 را داشتند ، ثبت نام کنند.

در دوره پیرایش مردانه درجه 2 که دوره اصلی و پایه است ، کارآموزان میتوانند کار خود را شروع و آرایشگاه راه اندازی کنند به بیان دیگر کارآموز در دوره پیرایش مردانه درجه 2 با ابزار و مواد کار تخصصی دراین زمینه و همچنین نحوه آماده نمودن محیط کار و سپس نحوه صحیح استفاده از ابزار کار آرایش و پیرایش و طریقه ضدعفونی نمودن ابزار و روشهای کوتاهی موها در اندازه های مختلف را ابتدا برروی مانکن ، بعد روی مدل های واقعی مشتریان آموزش میبیند.

کلیه روش های کوتاهی مو با شانه و قیچی ، شانه و ماشین تنظیم خطوط موی دورسر ، اصلاح کامل صورت با تیغ می باشد.

در این دوره هنرجویان بعد از اتمام دوره و موفقیت در آزمون تئوری (کتبی) و آزمون عملی مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای دریافت خواهند کرد و این مدرک دارای کد بین المللی بوده و قابلیت ترجمه و ارائه در هرکشوری می باشد.

قابل توجه است که کلیه کلاس های آموزشگاه صمیم مو بصورت عملی و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و بر اساس استاندارد های جهانی با بهترین اساتید و روش های نوین انجام می گیرد.

چرا باید در دوره پیرایش مردانه درجه دو شرکت کنید؟

دوره پیرایش مردانه درجه دو اولین دوره ای است که هر فرد علاقه مند به آرایشگری مردانه باید در آن شرکت کند. در واقع اگر بخواهید وارد حیطه کاری آرایشگری شوید، چاره ای جز شرکت کردن در این دوره نخواهید داشت. از علل شرکت در این دوره آموزش آرایشگری مردانه در آموزشگاه صمیم مو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شما برای افتتاح آرایشگاه مردانه به یک مدرک آرایشگری مردانه احتیاج خواهید داشت.

این دوره پیش نیاز خاصی نداشته و برای دریافت مدرک آن تنها باید در خود آن ثیت نام نمایید.

با شرکت در این دوره موارد پایه ای آرایشگری مردانه را خواهید آموخت.

این دوره کاملاً به صورت عملی بوده و بر روی سر مدل زنده اجرا می شود.

در این دوره با حضور اساتید نکته های مختلفی را در مورد آرایشگری خواهید آموخت

در دوره پیرایش مردانه درجه دو چه چیزهایی را می آموزید؟

دوره آموزش آرایشگری مردانه درجه دو که به دریافت مدرک پیرایش درجه 2 ختم می شود، شامل سرفصل های آموزش به شرح زیر است که تسلط به تمامی آن ها می تواند تضمین کننده موفقیت شما در دریافت مدرک و کسب درآمد از این رشته هنری خدماتی باشد.