پیرایشگار مردانه درجه 2

 

هنرجو در دوره آموزش آرایشگری مردانه درجه 2 ابتدا با ساختمان پوست و مو ، ابزار کار تخصصی در این زمینه و همچنین نحوه آماده نمودن محیط کار و سپس نحوه صحیح استفاده از ابزارکار آرایش و پیرایش و طریقه ضد عفونی نمودن ابزار و تقسیم بندی مو و روشهای کوتاهی موها در اندازه های مختلف را آموزش می بیند.

روال آموزش در آموزشگاه صمیم به این صورت می باشد که هنرجو در چند جلسه اول از شروع دوره به صورت تئوری کلیه حرکات کوتاهی مو با شانه و قیچی، شانه و ماشین، تنظیم خطوط موی دور سر تراشیدن (Shave) موهای صورت با ماشین آموزش دیده ، سپس وارد سالن عملی گردیده و با توجه به آموخته های خود موی سر مشتریان آموزشگاه را زیر نظر مربیان کوتاه می‌نماید. مربیان بر کار هنرجو در هنگام کوتاهی مو سر مشتری نظارت کامل دارند و کلیه خدماتی که آرایشگران در داخل آرایشگاه ها به مشتریان ارائه می نمایند هنرجو آموزشگاه تحت نظارت مربیان به مشتریان ارائه می نماید.


با شرکت در این دوره چه چیزهایی یاد میگیرید؟هنرجویان در دوره آموزش آرایشگری مردانه درجه 2 علاوه بر کوتاهی موی سر (Haircut) شانه قیچی (Comb & Scissor)، شانه و ماشین (Comb & Clipper) کوتاهی مدل های مختلف مو که شامل مدل های پایه، کلاسیک می باشند را فرا می گیرند.

یکی از مزایای مهم این دوره این است که در پایان دوره با معرفی هنرجو به بخش آزمون و بعد از قبولی در آزمون سازمان فنی و حرفه ای، به هنرجوی متقاضی گواهینامه مهارت پیرایش مردانه درجه دو سازمان فنی و حرفه ای اعطاء میگردد که میتواند با آن جواز کسب دریافت نماید .

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با اساتید صمیم ، با ما تماس بگیرید . تماس با ما

 


برچسب ها :